Psychiczne Pojednanie

Wspieraj

Wspieraj Psychiczne Pojednanie


Dochodzę do wniosku, że Psychiczne Pojednanie to najbardziej sensowna i pożyteczna społecznie rzecz jaką mogę obecnie robić w życiu. Komentarze, maile i rozmowy z ludźmi, którzy poznają mnie przez bloga za każdym razem uświadamiają mnie jak bardzo potrzebne jest by nasze społeczeństwo oswajało choroby psychiczne. Informacja zwrotna, którą dostaje od widzów i czytelników potwierdza to, że mój projekt pomaga wielu.

Czas poświęcony na tę formę mej ochotniczej działalności mógłbym śmiało mierzyć w setkach godzin. Nie chciałbym czyjaś sytuacja finansowa byłą przeszkodą w dotarciu do wsparcia, które Wam daję. Dlatego wszystkie moje treści były i zawsze będą dostępne za darmo. 

Obecnie nie mam stałego źródła dochodu. Stabilność finansowa dała by mi możliwość pełniejszego poświęcenia się tej działalności. Rozwinięcie mojego warsztatu, zakup bardziej profesjonalnego sprzętu i oprogramowania kosztuje. Między innymi w tym celu założyłem mój profil na patronite.pl. Każda złotówka wsparcia będzie jest dla mnie cenna.


Dla osób, które nie chcą ujawniać swoich danych jest możliwość bezpośredniego przesłania darowizny poprzez serwis PayPal. 


Docelowo chciałbym, żeby wszystkie moje filmiki były przetłumaczone na język angielski. Zacząłem dodawać napisy do najnowszych publikacji, jednak jest to bardzo czasochłonne. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś mnie wesprzeć na tym polu to koniecznie do mnie napisz, lub działaj już teraz - wszystkie moje filmy są otwarte na kontrybucje. Dodatkowo możesz wesprzeć mnie instalując i korzystając ze świetnej przeglądarki Brave. Korzystam z niej od ponad miesiąca i wiem, że już nigdy nie przesiądę się z powrotem na zwykłego Chroma.


Mam Brave od na PC, laptopie i komórce.  Już do tej pory na samym PC nowa odważna przeglądarka zablokowała u mnie prawie 16 tysięcy reklam i trackerów oraz oszczędziła niemal kwadrans mojego życia.

Od każdej poleconej osoby co przez miesiąc będzie korzystać z przeglądarki dostanę ok. 2$


Możesz mnie również wesprzeć zakładając konto na bardzo popularnym serwisie do poszukiwania noclegów AirBnb. Po Twojej pierwszej podróży otrzmam za to 72 zł do wykorzystania.

a ty otrzymasz do 250 zł na pierwszą podróż !

Z góry dziękuję Wam za wszelkie wsparcie projektu mego życia.

Pozdrawiam
Witold Jakub Gawlik

Komentarze

  1. Cześć, trafiłam na Twój kanał przypadkiem, wspieram i pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz