Psychiczne Pojednanie

O mnie

Oddany Jezusowi, inżynier, slacker, miłośnik natury, amatorski muzyk no i blogger podejmujący trudny temat...

Choroba psychiczna ujawniła się u mnie tuż przed moją pełnoletnością i strasznie obracała moim życiem nie raz łamiąc moje plany życiowe. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i nie mam stałej pracy. Trzy lata mojego życia spędziłem studiując zrównoważoną energetykę we Włoszech, gdzie też zacząłem prowadzić tego bloga.Na blogu Psychiczne Pojednanie chcę się z Wami podzielić przeżyciami, które szczególnie w naszym polskim społeczeństwie, się ukrywa i stygmatyzuje. Nie chcę by osobisty wstyd hamował znalezienie pomocy przez zaburzonych psychicznie. Poprzez tego bloga chcę zwiększać świadomość i zrozumienie chorób psychicznych, na których temat panują setki mitów.  Mam nadzieję, że przyczyni się to do zmniejszenia cierpienia tych "dotkniętych" podobnie do mnie.Pozdrawiam
Witold Jakub Gawlik

Komentarze

 1. cześć,
  nie mam psychoz - jestem w miarę zdrowy. na kanał YT wszedłem przypadkiem.
  oglądajac twoje filmy stwierdzam, że w moim okresie 17-23 (wiem co to thc i psylocybina) otarłem sie o psychozę. opisujesz podobne doznania i "pomysły" jakich doświadczałem choć u mnie występowały jak sadzę o mniejszej intensywnosci.
  w pewnym momencie odrzuciłem w/w używki. czułem że nie panuje (w głowie) nad galopujacymi końmi zaprzęgniętymi do powozu w którym siedziałem - drażnienie układu nerwowego.

  chcę powiedzieć, że robisz dobrą robotę - edukujesz

  myślę, że zabawki typu thc, psylocyb, wódka, pigułki nie są dla wrażliwców zwłaszcza w wieku dojrzewania - mogą rozregulować osobowość.
  nikt przecież nie wie jaką bombę w sobie nosi.

  pozdrawiam wszystkich "żołnierzy na froncie"

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz