Wspieraj Psychiczne Pojednanie

Dochodzę do wniosku, że Psychiczne Pojednanie to najbardziej sensowna i pożyteczna społecznie rzecz jaką mogę obecnie robić w życiu. Komentarze, maile i rozmowy z ludźmi, którzy poznają mnie przez bloga za każdym razem uświadamiają mnie jak bardzo potrzebne jest by nasze społeczeństwo oswajało choroby psychiczne. Informacja zwrotna, którą dostaje od widzów i czytelników potwierdza to, że mój projekt pomaga wielu.

Czas poświęcony na tę formę mej ochotniczej działalności mógłbym śmiało mierzyć w setkach godzin. Nie chciałbym czyjaś sytuacja finansowa byłą przeszkodą w dotarciu do wsparcia, które Wam daję. Dlatego wszystkie moje treści były i zawsze będą dostępne za darmo. 

Obecnie nie mam stałego źródła dochodu. Stabilność finansowa dała by mi możliwość pełniejszego poświęcenia się tej działalności. Rozwinięcie mojego warsztatu, zakup bardziej profesjonalnego sprzętu i oprogramowania kosztuje. Między innymi w tym celu założyłem mój profil na patronite.pl. Każda złotówka wsparcia będzie jest dla mnie cenna.


Dla osób, które nie chcą ujawniać swoich danych jest możliwość bezpośredniego przesłania darowizny poprzez serwis PayPal. 
Docelowo chciałbym, żeby wszystkie moje filmiki były przetłumaczone na język angielski. Zacząłem dodawać napisy do najnowszych publikacji, jednak jest to bardzo czasochłonne. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś mnie wesprzeć na tym polu to koniecznie do mnie napisz, mój adres e-mail w zakładce "Kontakt".



Możesz także wesprzeć mnie zakładając portfel w największym światowym kantorze kryptowalut, o ile rozważasz ich kupowanie. 

dzięki temu także i Ty zyskasz bonus 8€ !


Możesz mnie również wesprzeć zakładając konto na bardzo popularnym serwisie do poszukiwania noclegów AirBnb. Po Twojej pierwszej podróży otrzmam za to 72 zł do wykorzystania.

a ty otrzymasz do 223 zł na pierwszą podróż !

Z góry dziękuję Wam za wszelkie wsparcie projektu mego życia.

Pozdrawiam
Witold Jakub Gawlik

Komentarze

 1. Panie Witoldzie czy nadal pan kontynuuje swoje nagrywanie filmików, bo ostatni jest z lipca 2020r.Przez przypadek wpadłam na tego bloga, a mam syna z takim samym zaburzeniem. Obejrzałam Pana zwierzenia i jestem za to Panu niezmiernie wdzięczna, że odważył się Pan z tym publicznie zmierzyć. Nawet nie zdaje sobie pan sprawę, ile cennych wskazówek otrzymałam w Pana filmach. Wydałam tysiące złotych na psychiatrów, którzy są w większości robotami i maszynkami do robienia pieniędzy. Nie znam się na technice, aż tak, jak wy młodzi. Proszę podać, jak mogę Pana finansowo wesprzeć, bo warto. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry!
  Niezmiernie się cieszę, że to co robię jest dla pani pomocne.

  Od tego czasu nagrałem wiele filmików, tylko już nie wrzucałem ich tu na pisanego bloga. Są one do obejrzenia na moim kanale YouTube: https://www.youtube.com/c/WitoldGawlik
  Zapraszam!

  Co do wsparcia finansowego najprostszą jednorazową formą jest wpłata przez PayPal, którą już teraz ponownie aktywowałem (przycisk powyżej). Można ją zrealizować za pomocą karty bankowej.

  W przypadku chęci regularnego wsparcia polecam serwis Patronite.

  Wszystkiego dobrego,
  Witold

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz